BURAK PREFABRİK YAPI MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ... ÇELİK KONSTRÜKSİYON KONUT VE SALON PROJELERİ... PREFABRİK KONUT ÜRETİM VE MONTAJI... PREFABRİK KONUT HAKKINDA VE FİYAT BİLGİSİ: 0532 130 32 96 - 0537 558 40 40
ANASAYFA ÜRÜN ARA PREFABRİKLER VİDEOLAR ANKETLER PROJELER RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
     Mesajlarınıza telefon bilginizi ekleyiniz

Mesajlarınıza telefon bilginizi ekleyiniz

Tarih 01 Nisan 2014, 22:24 Editör Aykut Akkaya

Değerli müşterilerimiz, her gün onlarca mesaj alıyoruz ancak bir çoğunda mesajı gönderen müşterinin iletişim bilgisi bulunmuyor.

SAYGIDEĞER MÜŞTERİLERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR
 
Sizlerde takdir edersiniz ki, her gün onlarca fiyat bilgisi isteyen mesajlar almaktayız. Gönderen kutusunda mail adresi haricinde başka bir bilginin bulunmaması durumunda firmamız iletişim elemanları tarafından dönüş yapılmamaktadır.
 
Lütfen; mesaj bilgisinin içerisine isim ve telefon bilginizi mutlaka yazınız. Tarafınızdan istenen bilgi ve fotoğraflar hazırlandıktan sonra elemanlarımız tarafından sizlere telefon ile dönüş yapılacak ve istenen bilgiler gönderilecektir.
 
Yapmış olduğumuz prefabrik yapıların çoğunun resmini sitemize ekleyemiyoruz. Çünkü; bu resimler başka firmalar tarafından internet üzerinde paylaşılmaktadır. Bu nedenle Burak Prefabrik tarafından yapılan yapı resimlerini sizler için hazırlanan özel kataloğumuzdan inceleyebilirsiniz.
 
Saygılarımızla,
 
 

Bu haber 2978 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SEKTÖRÜMÜZDEN

Prefabrik Düğün Salonu

Prefabrik Düğün Salonu Burak Prefabrik Yapı da yeni prefabrik düğün salonu projesi. Çelik konstrüksiyonlu prefabrik salon projeleri.

Referansımız memnun ettiğimiz müşterilerimiz

Referansımız memnun ettiğimiz müşterilerimiz Burak Prefabrik yüksek kalite standartlarından ödün vermeden en uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyor.

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi