BURAK PREFABRİK YAPI MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ... ÇELİK KONSTRÜKSİYON KONUT VE SALON PROJELERİ... PREFABRİK KONUT ÜRETİM VE MONTAJI... PREFABRİK KONUT HAKKINDA VE FİYAT BİLGİSİ: 0532 130 32 96 - 0537 558 40 40
ANASAYFA ÜRÜN ARA PREFABRİKLER VİDEOLAR ANKETLER PROJELER RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
     Prefabrik Konut Düşünenlere Önemli Duyuru

Prefabrik Konut Düşünenlere Önemli Duyuru

Tarih 11 Ocak 2014, 19:57 Editör Aykut Akkaya

Prefabrik ev yaptırmak isteyenler için önemli bir duyurumuz var. Prefabrik konut satın almayı düşündüğünüz tarihten 45 gün önce firma ile iletişime geçin.

Bilgi amaçlı DUYURU

Prefabrik konut satın almayı düşündüğünüz tarihten en az 45 gün önce firma ile iletişime geçiniz. Çünkü; prefabrik konutlarda da betonarme binalarda olduğu gibi aplikasyon zemin etüdü, projeler (statik, mimari, elektrik ve sıhhi) istenmektedir. Zemin etüdü sonuçlarına göre statik proje hazırlanacak ve belirlenen bilgilere göre temel betonu yapılacaktır. Belediye mevzuatına göre imarlı arsa görünen yerlere prefabrik ev de yaptırsanız, genelda radye temel dediğimiz, dört bir tarafı ve ortası 25 cm genişlikte perde beton (8'lik ve 12'lik demir kullanılmak suretiyle) ve üzeri hasır demirli beton şeklinde bir temel istenmektedir. Bu bilgiler genelde müşteriye anlatılmadığı için, müşteriler çoğu kez mağdur olmakta.
 
Bazı müşterilerin firmalardan prefabrik konut satın aldığı ve çevrede tanıdığı, bildiği inşaat usta ve kalfalarına 25-35 cm'lik bir beton yaptırdığı ve ev kurulumu sırasında yada beton yapımı sırasında belediye yetkililerince çalışmanın mühürlendiği ve önemli ölçülerde cezalar yazıldığı sıkca rastlanmaktadır. Müşterilerin mağdur olmaması için bu bilgilerin her konut satın almak isteyene anlatılması gerekmektedir.
 
Müşteri yalnış bilgilendirilmekte.
 
Bazı firma satış temsilcileri "20-30 cm'lik bir beton atın, bizim ekibimiz gelip prefabrik kurulumu yapsın" diyor. Müşteriler çokkez burada mağdur oluyor. Oysa; her prefabrik konut satın almak isteyen vatandaş öncelikle muhakkak, arsasının bulunduğu belediyeye giderek, fen işleri müdürlüğünden bilgi alması gerekmekte.
 
Arsanıza yapılacak zemin etüdü, sondaj yapılmak suretiyle uygulanmaktadır. Ve sonuçları en az 20 ile 30 gün arasında belirlenir. Projeler ise bulundukları illerdeki inşaat mühendisleri odasından onay almak suretiyle resmi harç yatırılmalıdır.
 
 
Ayrıntılı bilgi için Burak Prefabrik Yapı'nın satış temsilcisini araybilirsiniz
0532 130 32 96
 
 
 
 

Bu haber 4010 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SEKTÖRÜMÜZDEN

Prefabrik Düğün Salonu

Prefabrik Düğün Salonu Burak Prefabrik Yapı da yeni prefabrik düğün salonu projesi. Çelik konstrüksiyonlu prefabrik salon projeleri.

Referansımız memnun ettiğimiz müşterilerimiz

Referansımız memnun ettiğimiz müşterilerimiz Burak Prefabrik yüksek kalite standartlarından ödün vermeden en uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyor.

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi