BURAK PREFABRİK YAPI MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ... ÇELİK KONSTRÜKSİYON KONUT VE SALON PROJELERİ... PREFABRİK KONUT ÜRETİM VE MONTAJI... PREFABRİK KONUT HAKKINDA VE FİYAT BİLGİSİ: 0532 130 32 96 - 0537 558 40 40
ANASAYFA ÜRÜN ARA PREFABRİKLER VİDEOLAR ANKETLER PROJELER RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
     Bölgemizdeki KAT KARŞILIĞI Arsalarınız

Bölgemizdeki KAT KARŞILIĞI Arsalarınız

Tarih 20 Kasım 2017, 16:59 Editör Aykut Akkaya

Altınova, Çiftlikköy ve Yalova merkezde bulunan kat karşılığı vermeyi düşündüğünüz arsalarınızı en işi şekilde değerlendiriyoruz.

Bugüne dek yapmış olduğumuz yüzlerce çelik konstrüksiyon yada prefabrik yapılar sonrasında firmamız inşaat taahhüt işlerini de başlamış bulunmaktadır. Altınova, Çiftlikköy yada Yalova merkezde bulunan arsalarınıza en iyi teklifleri sunmak üzere kadrolarımız çalışmaya başlamış bulunmaktadır. Bölgemizin en iyi inşaat mühendisleri, mimarları ve inşaat teknikerlerinden oluşan ekiplerimiz ile kat karşılığı inşaat hizmetlerinde de yanınızdayız.
Kat karşılığı vermeyi düşündüğünüz arsalarınızı en iyi şekilde değerlendirmemiz için bir telefonunuz yeterli.
532 130 32 96 Aykut Akkaya

Bu haber 854 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL

PROFİL Karkaslı Konut

PROFİL Karkaslı Konut Profil karkaslı konut modellerinde duvar kaplamaları müşteri isteği doğrultusunda ister betopan ister ytong panel k...

Prefabrik Konut Yapı Kataloğu

Prefabrik Konut Yapı Kataloğu Burak Prefabrik, profesyonel montaj ekibiyle Türkiye nin her yerinde. Konut kataloğumuz için tıklayınız.

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi